خالی کردن ذهن از تصورات مخرب.

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  فروشگاه

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  خالی کردن ذهن از تصورات مخرب

  شما هم حتمآ براتون پیش اومده,که گاهی اوقات از انجام کاری بترسید و یه مقدار ذهنتون نسبت به انجام دادن اون کار منفی باشه.

  مثال:

  قصد شرکت در یه کلاس آموزشی رو دارید و در ذهت خودتون تصور میکنید,که نمیتونید در این کلاس موفق بشید و حتی شاید به خودتون بگید:اصلآ بهتره من در این کلاس شرکت نکنم.

  قصد وارد شدن به یه جمعی  رو دارید و در ذهن خودتون تصور میکنید,شاید افراد حاضر در جمع,منو تحویل نگیرن.

  یه شخصی یه حرفی رو به شما گفته و شما مدام در ذهن خودتون تصور میکنید,این شخص منظور بدی از گفتن حرفهاش داشت.

  موارد زیادی رو از مثال های بالا میشه گفت,که من سه تا رو برای شما نوشتم.

  منبع و سرچشمه تمامی رفتارهای موفق ما,در هر کاری فکرمون هست.فکر و ذهن ما,سازنده رفتار ماست.

  ما باید تا حد ممکن سعی کنیم با بالا بردن دانش و آگاهی خودمون در مورد زندگی,به ایجاد یه فکر قوی در خودمون کمک کنیم.

  انسان در مورد هر کاری و قبل از انجام دانش,باید در مورد اون کار فکر کنه,اما فکر ما باید یه فکر اصولی و سازنده باشه,نه یه فکر مخرب.

  ما وقتی در یه کلاسی ثبت نام کنیم,حتی با داشتن یه استعداد کم و اما با سعی بیشتر میتونیم,از افراد با استعداد کلاس بیشتر پیشرفت کنیم.وقتی بخایم به یه جمعی وارد بشیم,باید سعی کنیم برای خودمون ارزش قائل بشیم,یعنی این رو بدونیم که ما چیزی کمتر از افراد حاضر در جمع نداریم,پس وقتی ما خودمون رو قبول داشتیم,البته در حدش و نه زیاده از حد که بشه غرور,پس دیگران هم ما رو قبول دارن و تحویل میگیرن.حتی اساتید رفتار شناسی هم ممکنه رفتاری رو در قبال ما انجام بدن,که باعث رنجش ما بشه,پس سعی کنیم به جای منظور یابی از حرفهای دیگران,خوش بینانه به رفتار دیگران نگاه کنیم و مطمئن باشید این دید خوب باعث ایجاد یه مهر و محبت در ما میشه و این مهر و محبت به طرف مقابل ما هم منتقل میشه و این میشه ایجاد صمیمیت و اما با کارهایی مثل منظور یابی,فقط ذهن و فکر خودمون رو خدشه دار و تخریب کردیم.

  ما باید این رو بدنیم,که ذهنیت های منفی در مثالهایی که من زدم و حتی در سایر کارها,فقط باعث آسیب های روحی و روانی به خود ما میشه.

  پس همیشه در زندگی و در همه کارها سعی کنیم,فکر و ذهن مثبتی رو داشته باشیم و مطمئن باشید با داشتن این فکر,قطعآ شاهد یه زندگی موفق برای خود و حتی انتقال این موفقیت به دیگران میشیم,چون انسان موفق چهره و روحیه ای شاد داره و دیدن این روحیه خوب توسط دیگران,مسلمه که در اونها هم اثر میذاره.

  نویسنده : حیدر طهماسبی بازدید : 58 تاريخ : پنجشنبه 8 فروردين 1392 ساعت: 1:48
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها