درک درست و منطقی زن شوهر از رفتار هم,در مواقع بروز مشکل.

ساخت وبلاگ

امکانات وب

فروشگاه

درک درست و منطقی زن شوهر از رفتار هم,در مواقع بروز مشکل

بروز و پدید آمدن مشکل بین هر زن و شوهری و در هر زندگی ای,یه امر عادی و معمولی هست و شما میتونید این مشکلات رو,کم و بیش و در هر زندگی ای ببینید.

البته زن و شهر باید با کمک و تلاش همدیگه,سعی در جلوگیری از پدید آمدن مشکل,در زندگی مشترکشون رو داشته باشن,اما در عین حال باید از بروز مشکل,ناراحتی زیادی رو نداشته باشن و همچنین آمادگی لازم رو,برای غلبه بر هر مشکلی داشته باشن.

اگه خانم یا آقای خونه مشکلی در رفتارش داشت,مدتی بدون و یا با دلیل ناراحت شد و خیلی از مسائل دیگه,در همچین مواقعی همسر این شخص به جای برخورد متقابل باید سعی کنه,علت این مشکل بوجود اومده رو درک کنه و بفهمه و با یه رفتار منطقی,سعی در حل مشکل در زندگیش و با همسرش رو داشته باشه.

اگه زن و شوهر در زندگیشون سعی کنن,میزان درک و فهم خودشون رو از مسائل مختلف زندگی و شریک زندگیششون بالا ببرن,میتونن خیلی راحت جلوی بروز مشکلات رو بگیرن و اگرم میشکلی در زندگیشون بوجود اومد حلش کنن.

مثلآ خانم خونه یه مهمونی گرفته و یکی از اقوام خودش رو دعوت کرده,حالا این خانم میبینه که همسرش رفتار گرمی رو با مهونها نداره,در همچین واقعی خانمها باید به جای انجام رفتارهایی مثل:گیر دادن در همون لحظه به همسر,گفتن این مشکل در چند روز بعد از طریق تلفن به مادر و یا تلافی کردن این کار همسر با اقوام خودش,بادی سعی کنه علت رفتار سرد همسرش رو بفهمه و با همدلی و صحبت با همسر,مشکل بوجود اومده رو حل کنه,اما با انجام کارهایی که مثال زم,فقط مشکل حادتر میشه و حل کردنش هم سخت.

البته زوجینی هم هستن که سعی میکنن,در مواقع بروز مشکل علت رو بدنن,اما نمیتونن این کار رو انجام بدن و فقط مشکل رو حادتر میکنن.

علت و راه حل مورد بالا رو در زیر توزیح میدم.

نبودن اون اعتماد لازم بین زوجین,نبود محبت در زندگی مشترک,مقایسه زندگی خود با دیگران,مقایسه همسر با دیگران و خیلی دیگه از موارد,همگی از دلایل نتونستن همسران جهت پیدا کردن راه حل,برای غلبه بر مشکل هستن.

موقعی که مشکلی در زندگی همسران پیش میاد,مسلمه که برای غلبه بر مشکل,به مواردی نظیر داشتن موارد پاراگراف بالا احتیاج هست.در حقیقت میشه گفت:موارد بالا یه نوع پیش نیاز,برای حل مشکل هستن.

دو پاراگراف بالا رو مد نظر قرا بدید,پاراگراف اول میشه علت و پاراگراف دوم راه حل و یا همون درک درست و منطقی زوجین از رفتار هم,برای غلبه بر مشکلات زندگی مشترک.

همسران عزیز میتونن خیلی راحت با تلاش در جهت داشتن همون پیاش نیازهایی که گفتم والبته با داشتن صبر در زندگی و محبت نسبت به همدیگه,درک و فهم خودشون رو از زندگی مشترک بالا ببرن و یه مکمل و شریک زندگی خوب برای همسرشون باشن.

...
نویسنده : حیدر طهماسبی بازدید : 64 تاريخ : پنجشنبه 8 فروردين 1392 ساعت: 1:48